Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem tud részt venni az elvileg kötelező tanévnyitó ünnepségen?

Figyelt kérdés
A semmelweis minden kárára felvett elsoeves hallgatoknak kotelezoen reszt kell venniuk. Ha nem megyek el, mi tortenhet legrosszabb esetben?
2023. szept. 1. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beírnak 1 feketepontot 🤣. Szerintem minden egyetemen ezt mondják hogy kötelező menni. 2019-ben mikor kezdtem az egyetemet nekünk is elmondták többször is hogy kötelező menni. Aztán nyilván a szakunkról volt 3 ember kb. Tényleg csak arról szól az egész hogy ne 10 ember előtt nyissák meg a tanévet. Kutyát nem érdekli ha nem mész el.
2023. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én más egyetemre járok, viszont nálunk is mindig úgy harangozzák be, hogy kötelező (nem csak elsőéveseknek kötelező). Elsőévesként én el is mentem, mert én ezt komolyan is vettem, hogy hát na, ha kötelező, akkor kötelező. Hát meg ne mondjam, alig voltunk az évnyitón, de alapból úgy tűnt, hogy erre számítottak. Egy olyan teremben volt tartva, ahova max. ha 50 ember befért volna, szóval ha az összes elsőéves megjelent volna, már ők se fértek volna be, nemhogy a felsőbbévesek. De ahogy említettem, ez nem a Semmelweis egyetem, viszont gondolom máshol is hasonlóan zajlik ez. Meg tényleg, mi történik ha nem tudsz részt venni? Kétlem, hogy bármit tennének. Mármint, nyilván nem fognak emiatt kidobni az egyetemről, de máshogy meg nem igazán tudnak büntetni szerintem.
2023. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ha kötelező akkor kötelező, nincs olyan opció hogy nem jelensz meg. Ha mégsem akkor búcsút inthetsz a népegészségügyi ellenőr vagy védőnő képzésnek ahová jelentkeztél, az viszont jó hír hogy azokat a pozíciókat amiker ezekkel a kamu végzettségekkel betölthettél volna (mosogatás ausztriában, 3 műszakos betanított munkás) továbbra is betöltheted"



Te még alvás helyett is a gyk-t nyomod? Mindig itt vagy éjjel-nappal, már több helyen megfigyeltem. Ha valaha életedben tanultàl volna egyetemen, tudhatnád, hogy mindenhol azt mondják, hogy kötelező, és mindenütt tesznek rá nagy ívben.

2023. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz elmenni? Azt elfelejtetted beleirni a kérdésedbe
2023. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi, én se az elsős tanévnyitóra, se a diplomaosztó ünnepségre nem mentem el.
2023. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!