Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vicces ember leszek tanévny...

Én vicces ember leszek tanévnyitó ünnepségen ha ezt a viccet amit én találtam ki elmesélem tanévnyitó ünnepség után osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
Férfi bemegy kávézóba kér kávét pincérnő kérdezi hány cukorral issza férfi mondja két cukorral pincérnő mondja üljön le férfi leül hamarosan megjelenik pincérnő és két kockacukor van kávésbögre mellett két kockacukor be van öltöztetve pici ruhába erre férfi kérdezi miért nem tette bele kockacukrokat bögrébe miért van ruha rajtuk pincérnő mondja azért hát mert azért vannak bögre mellett és beöltözve kockacukrok mert kávéját kockacukrokkal együtt issza meg. Értitek kockacukrokkal issza kávéját nem kockacukrosan ugye vicces mert hamarosan itt van szeptember 1 és viccet akarok mesélni? Hol javítsak viccemen ha nem vicces hogy vicces legyen? Kösz

2022. aug. 28. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nyelvtan órán figyelni fogsz...
2022. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Azta. Hát osztatlan sikered lesz.
2022. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az 1/á-ban sem fognak nevetni, mert siralmas.

Talán próbálkozzál vele a debilképzőben...

2022. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyihaha!
2022. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szóban mondd el nekik, nehogy kiírd bárhova is. Talán úgy nem fognak megverni.
2022. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy továbbra is szivassanak, érettségiig meg se szólalj szerintem
2022. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Szekunder szégyenérzet...

Igen, abszolút vicces lesz, csak épp rajtad fognak röhögni

2022. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Ennél még az én béna szóviccem is jobb.

- Hogy hívják a drogosok buliját?

- HerBÁL.

2022. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
76%
#8 mi is szoktuk mondani haverral, mikor látunk egy ilyen zombit, hogy a (her)BÁLos cipője van rajta. :D
2022. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
tudod kérdező kétféle "vicces ember" van a világban: az, akinek a viccein nevetnek, mert vicces, meg az, akin nevetnek, mert nevetséges. ha nincs humorod, és neked megrekedt egy ötéves szintjén, tehát nincs, akkor max. a második kategóriába fogsz esni.
2022. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!