Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium helyett airbnb?...

Kollégium helyett airbnb? Hétvégén úgyse lennék ott ahol az egyetem van és kiráz a hideg ha belegondolok 2-3 emberrel éljek egy szobában. Heti 1-2 nappal alig drágább pl. a debreceni koli árakhoz viszonyítva.

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed?
2023. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kérdést. Ha árban megfelel, akkor akár egy ötcsillagos szállodában is maradhatsz, ez mind a te anyagi helyzetedtől függ.
2023. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy nem néznek-e ki emiatt vagy hasonló. Gondolom nem ez a jellemző megoldás az ottlétre.
2023. szept. 2. 17:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egy ágyas koli 55 ezer, de még ott se vagy egyedül csak a szobában.
2023. szept. 2. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kit érdekel, hol alszol?
2023. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1) senkit sem érdekel hol laksz, ez nem óvoda

2) egyágyas koliszobába elsőévesként nem juthatsz be, csak később tanulmányi pont alapján

2023. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a heti 1-2 nap? Ennyit akarsz bejárni az egyetemre? Kötve hiszem, hogy ez elsőévesként menni fog…

Amúgy hosszútávra, évekre egy albérlet olcsóbb az airbnb-nél. Utóbbiak a rövidtávú kiadásból tudnak nagy hasznot csinálni, azt meg biztos nem fogják felajánlani, hogy csak akkor fizess, ha fizikailag is ott tartózkodsz. Vagy úgy gondoltad, hogy majd minden egyes hétre kiveszegeted csak azt a pár napot, ami kell? És ha pont más fogja lefoglalni, pl az adventi időszakban? Akkor mit csinálsz?

2023. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez már phd és megvan adva mely napokon kell ott lenni és mikor nem.


Bár a vége úgy tűnik csak a koli lesz, mert 2-3 éjszakát kibírok egy ilyen helyen is, ha cserébe marad több mint 200 ezer forintom, mert nem költök majd 100 ezer forintot szállásra.

2023. szept. 11. 16:11
 9/9 anonim válasza:

Én hasonlóképpen csináltam 1.5 évet végig. Amit tudtam úgy vettem fel, hogy letudjam 3 nap alatt, így 2 éjszakát aludtam ott, akkoriban ez heti 20 ezerből bőven kijött + a vizsgaidőszakban nem kellett ott maradni. Árban tényleg kb. ugyanott volt így, mint egy kollégium, örültem, hogy egyedül vagyok és csendesebb helyen, ahol tudok pihenni.


De elég macerás és zavaró egy idő után, hogy minden héten ki-be kell költözni, vinni magaddal elég ruhát, könyvet, hogy elég legyen. + A mostani szállás árak mellett nem is éri már meg, szinte egy kisebb albérletet lehet kivenni annyiért amennyibe kerülne 2-3 nap.

nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!