Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolozsváron, hogy lehet...

Kolozsváron, hogy lehet belőlem magasabb szintű néptáncos?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve tàncolok, ami nem tűnik soknak, de szerencsére olyan helyt élek ahol ez a kúltúra még él, és én szeretettel táncolok. Fő célom az, hogy a jövőben hivatásos táncos legyek. De nem tudom mit tegyek, hogy ide eljussak. Ez idő alatt, ameddig táncoltam eddig, kizárólag csakis kalotaszegivel foglalkoztunk, és úgy tűnik ezután is aval fogunk. Hol tudnák Kolozsváron, vagy annak a közelében mégtöbbet tanulni, és mégtöbbet fejlődni tánctudásban?

2023. szept. 4. 21:24
 1/1 anonim válasza:
Én elöszőr egy hagyományörző egyesületben gondolkodnék, sajnos nem tudok arrafelé de sok sikert!!!!
2023. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!