Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Néptáncos témában ki van otthon?

Néptáncos témában ki van otthon?

Figyelt kérdés

Januártól heti egy alkalommal néptáncra fogok járni egy néptàncegyüttes iskolàjába a senior csoportba de nem tudom mire számítsak.Milyen ruhàt,cipőt kell vinni az órákra? Melyik könyv segít felkèszülni?


Köszönök minden választ!


21/N



2016. dec. 1. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! hát amíg nem annyira komoly elég egy néptáncos tutyi is ez a fajta bársony: [link]

ha gondolod privátban tudok megadni neveket honnan tudsz rendelni, illetve ha komolyan tervezed akkor majd egy néptánc cipő

szoknyát akár kereshetsz is boltokban térd alá érő pörgősebb szoknyákat, de inkább próbaszoknya kellene azaz ilyesmi: [link]

szintén ehhez is tudok embereket akik készítenek :)

könyvet nem tudom, sosem használtam de én általában archív felvételről nézem a lépéseket persze amiben van, illetve egy egy tájegységhez vannak oktatóvideók is például széki: https://www.youtube.com/watch?v=rnPNBBpOQks&t=634s

Remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a folkpart csatornát ajánlom youtube-on,én például onnan tanultam meg jobbágytelkizni:)
2017. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ruhát ott fognak adni.Felkészülni se kell ,mert nem tudhatod milyen tájegységből fogtok tanulni.
2017. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!