Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az utolsó évtől és ki...

Félek az utolsó évtől és ki vagyok égve?!

Figyelt kérdés

Idén kezdem az utolsó(4.)évemet az egyetemen.Most kellene kezdenem a szakdolgozatomat írni, már csak gyakorlati óráim vannak hátra.

Sajnos azt érzem,hogy ki vagyok égve,szorongok,stresszelek,gyomoridegem van az egésszel kapcsolatban és nulla türelmem.

Valószínűleg ebben az is benne van vastagon, hogy minden félévben keményen hajtottam,mostanra kifáradtam(4,7-4,9 közötti átlagaim voltak).

Hogyan bírjam ki? Őszintén nem érdekelnek már a kitűnő jegyek,csak legyek végre túl az egészen.



2023. szept. 5. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Sportolsz valamit? Vagy csak tanulsz. Irány a konditerem vagy valami edzés!


Minden nap sétálj legalább 30 percet napsütésben. A napfény nagyon fontos stressz- és kiégés-oldó.


Az első két pontot kombinálva: a reggeli futás, felkelő napfényben csodákat tesz. Utána egy forró fürdő és egy forró kávé, esetleg egy csaj (vagy pasi) karjaiban, egyből elűzi a sötét gondolatokat.


Van barátnőd vagy pasid? Szerezz egyet. Máris nem fogsz ennyire a sulira rágörcsölni.


Őszintén az utolsó év a legtöbb helyen üresjárat. Ess neki a szakdolgozatodnak és dolgozz rajta. Annyival is közelebb kerülsz a végéhez.


Gyakornok voltál amúgy? Vagy majd diplomával a kezedben fogsz felébredni. Keress sürgősen gyakornoki helyet. Ha jó helyet találsz, ahol szívesen dolgozol, egyből magasról fogod lesz@rni az egyetemet.

2023. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig edzek,illetve igyekszem sokat sétálni(napi 3/4-1 óra) egyetem alatt.

Viszont a reggeli edzésre soha nem visz a lélek,mindig utáltam.


Párom van,de az egyetem miatt nem tudunk annyi időt együtt tölteni,amennyit szeretnénk.


Gyakornok nem voltam,már nem is leszek. A pedagógus pálya vár rám...szerintem nem kell mondanom,hogy azt a bizonyos lőtéri kutyát sem fogja érdekelni,hogy mennyi a releváns szakmai tapasztalatom.

2023. szept. 6. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Úriember! remélem egyszer valaki megver téged a nagyképűséged miatt.


Kérdező! Kapcsolódj ki egy kicsit. Találkozz barátokkal, menj moziba, szórakozz kicsit. Jobb lesz :)

2023. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az sem elképzelhetetlen, hogy az ,,Úriember" egy megkeseredett, hitvány, kibukott egyetemista és valamelyik akkumulátorgyár operátoraként éli keserves életét. Ilyenkor kényelmesebb felvenni egy maszkot és az interneten előadni a sikeres, lehengerlő nagymenőt. De egy értelmesebb ember hamar átlát a Mekk Elek által készített maszkon és észleli a szánalmas trollt.


Ennek ellenére többet foglalkoztunk vele, mint amennyit megérdemelt volna. Jelentés --> A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

2023. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!