Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít jó szakmának...

Mennyire számít jó szakmának a kerékpárszerelő?

Figyelt kérdés
Azon agyalok,hogy elolvasva érdekes szakmának tűnik de nem tudom vajon egy 2 éves érettségi felkészítővel egyhuzamban végezni a szakmát kemény lenne?

2023. szept. 6. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire, teljesen értéktelen proli szakma. Menj műtőorvosnak
2023. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az autó szerelő értékesebb
2023. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó szakember bármilyen területen aranyat ér. Nálunk a városban 3 szervíz van, mégis 60 km-re hordjuk a bringákat. Sokkal inkább az a kérdés, hogy te mennyire lennél igényes a munkádra.
2023. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj műtőorvosnak


Az mi?

2023. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/


Én maximalista vagyok és nem szeretek rossz munkát kiadni a kezem közül.

2023. szept. 6. 15:14
 6/8 A kérdező kommentje:

2/


Lehetséges,lenne motorszerelő is de nem tudom néha nem mondom,hogy nem játszottam el a gondolattal,hogy összerakni autót de igazán annyira nem érdekel mert már akkor elkezdtem volna magamtól is valamilyen szinten.

2023. szept. 6. 15:15
 7/8 anonim válasza:
24%

Manapság gyakorlatilag értéktelen.

Ha van elég marketinged és el tudod adni magad a hipsztereknek akkor mondjuk öket le lehet húzni, és abból el lehet vegetálni, de a mai világban az alacsony értékű eszközöket szerelő/javító szakemberek nem nagyon dúskálnak a suskában.

2023. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk válasza:
83%
7/ Azért ezt így nem merném kijelenteni, hogy értéktelen szakma lenne. Manapság egyre többen használnak kerékpárt, szóval nem mondanám, hogy nincs a kerékpár szerelőre kereslet.
2023. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!