Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tervezőgrafikai szak, vélemény?

Tervezőgrafikai szak, vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:)Valaki esetleg tudna nekem egy véleményt mondani a tervezőgrafikai szakról? Most állok a faktok kiválasztása előtt, de még bizonytalan vagyok benne, hogy minek is menjek, és milyen faktokat lenne érdemes felvennem. Milyen a képzés? Megéri ezt tanulni? Aki ezt a szakot elvégzi hol lesz a későbbiekben munkalehetősége? És milyen a nettó fizetés? És milyen szintű matematikai tudást igényel? Előre is köszönöm a válaszokat!!

#tervezés #grafika #pályaválasztás #tervezőgrafikai szak
2023. szept. 7. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is attól függ melyik egyetemre akarsz majd járni.

Iskolai faktot tervezőgrafikához kapcsolódóan nem nagyon tudsz választani, max rajzot, ha van nálatok ilyen. De én inkább az egyetemek felvételi előkészítőit ajánlanám a sulis fakt helyett. Meg hogy mindenképp gyakorold a szabadkézi rajzolást (portrét főleg)


Az, hogy milyen a képzés, hol tudsz elhelyezkedni utána mind attól függ, hogy hol akarsz tanulni.

Ha tényleg érdekel és jó vagy benne megéri.


A matektudás nem értem, hogy jön ide. Nyilván menj át az érettségin belőle de utána nem fog kelleni xd

2023. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ!:)
2023. szept. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!