Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen két tantárgyam is...

Egyetemen két tantárgyam is ütközik másikkal az egyik napon, hiába írtam a tanulmányi osztálynak. Mi lesz így? Nem tudom teljesíteni a tárgyakat?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken zárult a tárgyfelvétel, de olyan kavarodás volt, hogy sok KÖTELEZŐ tárgynál beteltek a helyek, amit jeleztünk, Erre indítottak még csoportokat, de annyira nem tudtak figyelni, hogy össze-vissza pakolgattak minket, mígnem ütközések lettek. Sajnos volt amelyikbe én zavarodtam bele, és másik csoportot vettem fel véletlenül. DE FELVETTEM.

Holnap két tárgyam is ütközik másikkal, azt sem tudom mit csináljak, mert hiányozni sem lehet akármennyit. Természetesen írtam emailt MEGINT.

Mi lesz ha nem oldja meg az egyetem?



2023. szept. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintatanterv szerinti kötelező órákat meg kell oldaniuk.
2023. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

előadás ütközhet előadással.

előadás szemináriummal nem.

Ez a kulcs.

2023. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 orvosi latin szeminárium ütközik digitális egészségügy gyakorlattal, anatómia gyakorlat ütközik tesi gyakorlattal.

Szóval nem hagyhatom ki egyiket sem.

2023. szept. 8. 01:02
 4/5 anonim ***** válasza:
válassz másik tesit
2023. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most próbálkozunk, mert többünknek is ütközések vannak.

Nem olyan egyszerű mást választani, mert csoportok vannak, és nem enged be másik csoportba a rendszer, mert létszámkorlát van. Emailezgetünk napok óta.

Csak már így van 1-1 óra hiányzásom, a félévben max. 3 hiányzás lehet.

2023. szept. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!