Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek nincsen meg a 8 általán...

Akinek nincsen meg a 8 általánosa akkor az hogyan dolgozik? Lehetséges találni munkát 7 általánossal?

Figyelt kérdés
A negativ emberek hanyagoljanak köszönöm.

#8 általános nélkül #8 általános nélkül munka #Munka végzettség nélkül
2023. szept. 10. 12:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy lehet.
2023. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyanokat. Van aki közmunkàn, van aki gyàrban dolgozik
2023. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1 válaszoló,és milyen munkák léteznek?
2023. szept. 10. 12:58
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,építkezéseken, meg.. építkezéseken. Vagy ott a közmunka. A legtöbb gyár is manapság kéri a 8 általánost, tehát azok kilőve. Bánya nincs már, kubikos szakma sincs, szerintem a hadseregbe való belépést is érettségihez kötik. Vagy kimehetsz külföldre gyöngyhalászkodni
2023. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, amiben jó vagy. De ha ezt is kérdezned kell, akkor nem gondolkoztál el még azon, hogy csak hasznos lenne az az utolsó 8. osztály?

Ha nem tanulsz, képzed magad, akkor nagyon be fogsz keseredni.

Menj el futárnak, takarítónak, mosogatónak, segédmunkásnak, téglát hordani. Ezek nem igényelnek különösebb észt, csak józan parasztit és mellettük tudsz online képzéseket csinálni.

Biztosan értesz valamihez, vagy van olyan, amit szívesen csinálnál.

Sajnos, hiába nem akarsz negatívat, míg a gyári munkákhoz is kell az alap iskola. Ez olyan, mint a személyi igazolvány.

2023. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról hogy szállással betanitott munka,vagy könnyü fizikai munka, de ezekhez nem tudom hogy kell e a 8 osztály
2023. szept. 10. 13:08
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezz rá, amikor hallod az ilyeneket. Komolyan nem értem, beszélni sem tudsz? Írni igen, nem is olyan rosszul, lehet érteni. Inkább belül van valami veled.b
2023. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7 válaszoló, de tudok beszélni és rá is kérdeztem. A gyakori kérdés is egy olyan opció amin lehet érdeklődni.
2023. szept. 10. 13:17
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Komàrom aksi gyàr. Biztos nem kell. Örülnek ha megy valaki
2023. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Amúgy, ha rákérdeztél, miért nem tudod, hogy kell-e a 8 osztály?
2023. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!