Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy több diplomás embernek mi...

Egy több diplomás embernek mi a terve úgy általában az életre nézve ha 10+ éve dolgozik egy 8 általánost igénylő munkakörben minimálbérnél alig többért?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell bántani, ha egyszer dolgozik?
2023. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy minél több idióta kérdést tudjon kiírni ide a szánalmas munkájáról a vén alkesz főnök alapítványi sulijában.
2023. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez csak egy kérdés volt, hogy végült egy alapszakot 3 év (szakdolg szakmai ygak államvizsga stb) majd 2 év a mester (újabb szakdolg stb) és beül egy rakárti melóba ahol 8 általánossal vesznek fel embereket és a minimálnál alig többet adnak-ezért tanult 5 évet egyetemen?

És aztán elröppent 10 év és még mindig ott van? 10 év alatt se lett más, jobb?

2023. ápr. 8. 11:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Amúgy, lehet, hogy szereti ezt a munkát, pl
2023. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Nincs terve. Az emberek 99%a terv és cél nélkül éli az életét.


Ezért is lehet trash tartalommal hónapok alatt "híressé" válni, mert egyszerűen nincs más értelmes tartalom, ami ezeket ellensúlyozná.

2023. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Te most a szegény tanárokról beszélsz vagy a büfészakosokrol? Jól keresnek a diplomások:D
2023. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomával takarítok. Igaz, a régi fizum duplájáért. Nem itt tervezek megöregedni, de pár évet kihúzok itt. Meguntam a régi melót. Unalmas lett. Ismerősöd lehet megél kevésből is, melóban filmet néz, otthon meg fusizik. Mi a végzettsége?
2023. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kiégett, nyilván nem ez volt a terve eredetileg, előre senki nem tudja milyen az egyetem és biztos ez a pálya-e a neki való, meg kell tapasztalni, plusz mellette zajlik az élet és történnek dolgok (haláleset, szakítás, betegség stb.), ami szintén rombolja a motivációt. Ha pedig már elkezdte az egyetemi képzést, akkor be is fejezte, nem olyan könnyű csakúgy otthagyni a képzést, ha már rengeteg energia és idő van belefektetve és sose tudhatod, hogy a jövőben nem használod-e mégis a diplomát, mert mégis váltani akarsz vagy ugye sok esetben a szülő erőlteti.

Jobb, hogy olyan munkát végez, amitől nem tépi a haját, mintha menne a diplomájának megfelelő pozícióba háromszor annyi fizetésért, de mentálisan belerokkan. Aki elvégzett egy egyetemi szakot az érti, én speciel mérnök vagyok, úgyhogy nem épp a könnyen elvégezhető szakok közé tartozik és hát több szaktársamnak mentális problémái lettek egyetem alatt, van aki elment aztán személyi edzőnek a végén, mert rájött, hogy attól boldogabb.

2023. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

"Kiégett"


És MIBEN égett ki ha SOHA 1 napot se dolgozott diplomás területen? Akkor MIBEN égett ki?

2023. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Valószínűleg az alapítványi suliban akar megőrülni


(Bazsi, vigyázz, mert rossz nicknévvel válaszolgatsz)

2023. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!