Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen tenyleg ennyit kell...

Egyetemen tenyleg ennyit kell tanulni?

Figyelt kérdés
Aztmondtak nekunk, hogy 1kredithez 30ora kell, egy felevbe pedig 30kredit van, tehat 900 ora. Oke ebbol lejon mindenbol 15perc mert munkaorara ertik, illetve az is amit bent toltesz gyakorlaton es eloadason, de ezeket levonva is rengetek tanulasnak kene hogy legyen. Ez tenyleg igy van? Ennyire sokat kell tanulni?
2023. szept. 14. 14:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Bge amugy
2023. szept. 14. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Az egyetem felsöfokú iskola, ott tanulni kell, nem értem, ezen mi az annyira meglepö?
2023. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez napi 4-5 óra, ez neked annyira sok????
2023. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Képesség függő, én kevesebb tanulással végeztem el, de az átlag az sokkal gyengébb képességű tőlem úgyhogy elképzelhető.
2023. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakfüggő.
2023. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ez egy átlagos időráfordítás. Adni kellett neki egy értéket. Nyilván van, aki kevesebb idő és energia befektetésével is képes jó eredményeket elérni, másnak meg még ennyi sem elég. De azt azért tudomásul kell venni, hogy az egyetem nem kötelező. Aki nem tud vagy nem akar tanulni, annak nem való a felsőoktatás.
2023. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értek egyet, ez inkább csak egy átlag. SZTE-s voltam, és még a három kredites tárgyak között is volt különbség: valamelyikre négy-öt órát írtam a házit, valamelyikre meg elég volt egy-kettő. Volt olyan két kredites tárgy, amire meg sokkal többet tanultam. Szóval ez egyéntől, szaktól, de még akár tanártól is függhet, nem kell egyből ráparázni.
2023. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mész egyetemre, hogy tanulj, mit vagy ezen fennakadva?


Szerinted az orvosok a kisujjukból szopták ki a tudást? Minden végzettséghez tanulni kell, ez szerintem evidens.

2023. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!