Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket érné meg leadni?

Melyiket érné meg leadni?

Figyelt kérdés

3 faktra jelentkeztem,viszont mindegyik a nulladik órában van és nagyon korán kell kelnem hozzájuk, ráadásul 3 egymast követő napon vannak.

Ennek következtében iszonyat fáradt vagyok suli után és nem vagyok képes semmire.

(akkor sem ha korábban fekszem le)

A három fakt a történelem,angol és biológia.

Történelemből és angolból emeltezni akarok,biosz meg az ötödik érettségi tárgyam lenne csak,viszont angolból járni fogok heti 2x tanárhoz nyelvvizsga miatt. (A faktok is 2x vannak)

Azon gondolkozom,hogy leadom valamelyiket és max jövőre felveszem (11-es vagyok),de nem tudom,melyiket érné meg leadni.


Mit gondoltok? Tapasztalatok alapján mit javasolnátok?



2023. szept. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

"11-es vagyok"

Nem tizenegyes vagy, hanem tizenegyeDIKes, úgyhogy tanuld meg végre leírni helyesen számmal is: 11.-es.

2023. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Milyen angolból a jelenlegi szinted? Én pl. fakt nélkül emelteztem angolból. Szerintem ha vagy olyan szinten, akkor simán be lehet vállalni fakt nélkül is azt az emeltet, a nyelvi érettségi nem olyan nehéz, főleg ha jársz még külön tanárhoz is. Szóval én így ezek alapján tuti az angolt adnám le, viszont szerintem ötödik tantárgynak van a biosznál jóval egyszerűbb lehetőség is, szóval én alapból a bioszt se tartanám meg, és választanék mást, hacsak nem kell a továbbtanuláshoz. De persze az 5. tantárgy az egyéni preferencia, kinek mi, ha valakinek a biosz, akkor a biosz. A lényeg, hogy én az angolt adnám le a te helyzetedben.
2023. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mindegyik a nulladik órában van és nagyon korán kell kelnem hozzájuk, ráadásul 3 egymast követő napon vannak"

Ha ez a legnagyobb gond, add le azt, amelyik a három közül a középső napon van. :)

2023. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Én a bioszt adnám le, ha nem akarsz abból emeltet
2023. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Ezt igazából neked kell eldönteni. Nekem is a biosz volt a választottam, simán elég volt annyi, hogy figyeltem az órán, kicsit tanulgattam itthon és korábbi évek feladatait töltöttem néha, igaz szóbelim nem volt, úgyhogy erre a részére nem tudok semmit mondani.

Lehet azóta változott, de én úgy tudom, hogy ha emeltezel nyelvből és megvan talán 60% akkor megkapod a nyelvvizsgát is. Ha már nem így van, vki javítson ki, nekem nem volt szükségem nyelvvizsgára.

2023. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!