Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozati forrásokat...

A szakdolgozati forrásokat mennyire veszik komolyan? Utánanéznek, hogy tényleg onnan szedtem össze az információkat, vagy akár csak beírhatok pár hiteles forrást, de a netről is összegyűjthetem a tartalmat? A plágium ellenőrzés ez alapján működik?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj ilyenekkel trükközni, ne ezen bukd a dolgot
2023. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha bármi szövegegyezés/-hasonlóság neten található szöveggel, az egyből kiderül.

Másrészt a konzulens, bíráló jó eséllyel ismeri a témát és a szakirodalmat, észreveszi, ha valami inkonzisztencia van.

Harmadrészt, az interneten lévő anyag is valamilyen forrás alapján készült. Nem értem, miért ne dolgozhatnál Te is ugyanazon forrásokalapján. Egyébként a netes forrás is használható, ha kellően alapos.

2023. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!