Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesített tárgyat lehet...

Teljesített tárgyat lehet felvenni újra?

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet és kredit sem járna újra érte. Mi értelme lenne?
2023. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, melyik egyetem és milyen tárgy. Nálunk vannak szemináriumok, amiket értelemszerűen akárhányszor felvehetsz. Javító célú tárgyfelvételhez kellett valami kérvény, és hallottam olyanról, hogy valakinek nem engedélyezték (egy első féléves kettest javítktt volna ki a kitüntetéses diplomához, emiatt nem kapta meg, közben a legjobb 10 között volt az évfelyamon).
2023. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Összevissza beszélsz 2-es! olyan nincs, hogy értelemszerúen akárhányszor fel lehet venni. Akkor igen, ha nem sikerült aláírást és jegyet kapni, de akkor sem bárhányszor.
2023. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet
2023. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javító célzatú tantárgyfelvétel kérvényt kell beadni, fizetni kell érte és fel lehet venni.

Én csináltam, szakirány választáshoz kellett a jobb jegy 1.féléves 2-est javítottam 4-esre.


Ha rosszabb lesz az eredmény, mint korábban akkor is felülírja az új eredmény.

2023. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

#3, nem tudod, mi az a szeminárium. Általában egy olyan óra, ahol a résztvevők (általában doktoranduszok) mondják el a saját, aktuális kutatási eredményeiket. Vagy elolvasnak egy cikket és azt mondják el. Ami minden évben más. Ezért az ilyen szemináriumi tárgyat akárhányszor fölveheted.


Vagy nálunk volt olvasószeminárium, ahol egy-két-három cikket kellett elolvasni és beszámolót írni. De újra felvehetted, nyilván másik cikkeket választva. Volt feladatmegoldó szeminárium stb.

2023. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!