Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Stresszelek a jövőn, mit...

Stresszelek a jövőn, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10.-es vagyok és orvosira készülök majd menni, de mikor belegondolok, akkor mindig eszembe jut, hogy mennyi buktató faktor van. Mi van ha nem vesznek fel? Mi van akkor, ha felvesznek de nem sikerül elvégeznem? Itt konkrétan az a baj, hogy ha készülök rá, az rengeteg időt igénybe vesz, és még is mit kezdjek magammal érettségi után, ha nem vesznek fel, és semmi értékelhető tudásom nem lesz? Vagy akkor, ha útközben kiesek valamikor az egyetemről?
2023. szept. 20. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
egyrészt lesz annyi eszed, hogy megjelölsz menekülő szakot (egy mentőtiszt, ápoló remek lesz arra, hogy kicsit magadra szedj az eü tudásból); másrészt meg sokkal jobb aggódni, mert rohadt magabiztosan pofára esni. Nyugi.
2023. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos minden okod megvan rá, átvariálták az egész rendszert, szerintem sokkal nehezebb lesz bekerülni mint eddig.

De nem éri meg stresszelni, ha nem vesznek fel elsőre, majd próbálkozol többször

Aztán majd kiderül mennyire fog menni az egyetem

2023. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!