Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e itt valaki, aki úgy...

Van-e itt valaki, aki úgy végzett el egy egyetemet, hogy EGYETLEN ÓRÁRA SEM járt be? Az mindegy, hogy nappali vagy levelező szakon.

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 20:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nappalin és levelezőn is vannak katalógusos órák úgyhogy az esély erre elég csekély.
2023. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Elárulom, nagyon művelt laikus vagyok egy bizonyos szakterületen, rengeteget olvastam azzal kapcsolatban középsuliban, munka után is.

Ha komoly irományokat küldök az egyetemre, de közben nem járok be, max. vizsgázni, udvariasan bemutatkozni ott, de cserében "végighúzom" a három évet, ha csúszik valami, többet kicsit.

2023. szept. 23. 20:30
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van katalógusos óra és látják, hogy te egyiken sem voltál, nem biztos, hogy mehetsz vizsgára.
2023. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kiderülne, hogy a tudásom szükségtelen vagy akár kevés is... Nem verem a mellem, nehogy azt hidd.

Az nem lehet, hogy minden órát egy komoly beaadandóval (20-30 oldal) váltanék ki?

2023. szept. 23. 20:36
 5/28 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem van.


De most mi a kérdésed célja?

2023. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

"Az nem lehet, hogy minden órát egy komoly beaadandóval (20-30 oldal) váltanék ki?"


Ez szerintem teljesen tanárfüggő.

2023. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat, katalógusos óra szinte mindenütt van, úgyhogy legalább ezekre be kell járnod. Ha ezeken nem veszel részt nem kapsz aláírást és nem veheted fel a vizsgát.
2023. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

,,Az nem lehet, hogy minden órát egy komoly beaadandóval (20-30 oldal) váltanék ki?”


És ebben a tanárnak mi a jó? Egyrészt ha egy tanár kötelező katalógust tart akkor kicsi az esély hogy elnézi azt hogy nem vagy ott, arról nem beszélve hogy 30 oldalas beadandót kijavítani nem 2 perc, miért érné meg ez a tanárnak?

2023. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan 20-30 oldalas beadandókkal akarsz kompenzálni egy egyetemi órát? Az órák általában 2óra hosszúak, akár végig is telefonozhatod vagy csinálod a többi dolgod. Ehelyett egy ennél több időd igénylő beadandóval állnál elő hetente? Itt valami nem stimmel... azt a beadandót nem te írnád, hanem a chatrobot...
2023. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nappalin és levelezőn én se hiszem, de amióta indulnak szakok távoktatásban, azóta van ilyen, persze.
2023. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!