Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom már magamban tartani. Ha rendőrnek tanul/tanult valaki és nem sikerül a vizsgája miért kap felszerelést a leszerelés helyett? Mellesleg fizetést is kap, nincs meg fizikailag a vizsgája és ott van velünk. Okkal nem sikerült neki és egyre több az ilyen, a többi még sajnálgatja is. Eddig jogosítvány is kellett meg minimum a 160 cm, de vannak már olyanok is, akik 14x!!!!!!!! mentek KRESZ-ből és sikerült kijutni a városba, majd ott még 4x megbukott és másik autós iskolába iratkozott. A legjobb a törpe férfi, aki az államig ér. Én se vagyok egy magas ember, de azért 155-el közrendre felvesznek valakit? És ennyiszer megbukik vezetésbők, ráadásul most el is törölték a minimum szinteket, meg felveszik az írás/olvasás tudatlanokat. Kérem, mi van itt? Ha nincs jogosítványa beb@sszák irodára mi meg az okosabbak kint rohadunk meg. Nagyot csalódtam a "rendőr" kifejezésben. Darabra mennek, érezhetően. Ja és ugyan annyit kap fizetésül képesítés nélkül, sőt többet, mert 25 alatti.
2023. szept. 25. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez történik. Nincs elég szakember, ezért csökkentenek a követelményeken, hogy meglegyen a szám és statisztikában szépen mutasson. Az hogy funkcionálisan összeomlik a rendszer, az senkit nem érdekel.
2023. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted miért szakad mindenki a rendőrökön? A kormány kutyái.
2023. szept. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!