Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen miért így küldenek...

Egyetemen miért így küldenek üzenetet a tanárok?

Figyelt kérdés
Szokás szerint a neptunon keresztül küldik, és az a non plus ultra, hogy feltesznek benne egy kérdést, amire választ várnak. Mivel ez ugye a neptunon keresztül a noreply@xy.hu címről érkezik, így hát nem tudok válaszolni rá, releváns e-mail cím hiányában. Hozzátenném, hogy nem vagyok nappalis, így legfeljebb a következő előadás után tudnék személyesen válaszolni rá, de annak sem lenne sok értelme meglátásom szerint.
2023. okt. 2. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden egyetem weboldalán fent van a tanárok email címe. Arra tudsz írni.
2023. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

E-mailben csak egy értesítést kapsz arról, hogy kaptál egy Neptun-üzenetet.

Szerintem a Neptunon belül van lehetőség közvetlenül válaszolni.

2023. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Valóban?


[link]


Erre nem tudok még a neptunon keresztül sem válaszolni, mert ott is ugyanígy, ugyanilyen címről jelenik meg. #1 Köszi, de ha a tanár sem vette a fáradságot, hogy letalább leírja az e-mail címét, én sem fogom külön keresgetni. A következő előadáson úgyis lesz szó a kérdéséről.

2023. okt. 2. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes egy stílusod van...


De akkor visszatérek az eredeti kérdésedhez: szerinted akkor hogyan kellene üzenetet küldenie? A saját e-mailjéről, előtte kigyűjtve az összes hallgató e-mailjét?

Vagy most neked tényleg annyi a gondod, hogy elfelejtette odaírni az -emailcímét aláírásba?

2023. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a kérdés tekintetében, annyi a gondom, hogy nem adott meg semmilyen elérhetőséget, amin keresztül válaszolni is lehet neki. Mondanám, hogy van esetleg teams-csoportunk, és ott beszélhetek vele, de ő még nem csinált, és nem is hiszem, hogy fog.
2023. okt. 2. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetem, nem óvoda. Nem fogják a szádba rakni a dolgokat. Ha akarsz valamit, akkor utánamész és nem várod a csodát. Tudod, mint egy felnőtt.
2023. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n én is kaptam ilyen üzenetet. Nekem és sok más csoporttársamnak nem okozott gondot a neptunon belül rákeresni a tanára és üzenetet küldeni neki, hogy mikor is lenne jó megírni a zh-mat az esetleges óraütközések miatt.
2023. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy ha viszontválaszt vár valaki, akkor illik odaírni, hogy ezen és ezen a csatornán el tud érni.


Abban viszont a többieknek van igaza, hogy neked érdeked, hogy neked jó időpontban legyen a ZH, a tanár pont leszarja, hogy mikor íratja meg veletek. Szóval, ha már a tanár nem volt olyan kegyes, hogy megadja az elérhetőségét, akkor igen, neked kell „kinyomoznod”.


Viszont az üzenetben nem volt benne, hogy e-mailen keresztül mihamarabbi választ vár, szóval feltételezem, hogy majd a személyes találkozón lesz ez megvitatva.

2023. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te hova jársz? Nálunk volt külön felület az ilyen kommunikációra. Oda volt feltöltve minden szükséges dokumentum, házik, hirdetmények stb. És beszélgetni is lehetett, plusz ott volt egyéb elérhetőség is.

Nálatok nincs semmi, csak Neptun?

2023. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!