Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak akiknek is probléma a...

Vannak akiknek is probléma a tanórák minősége? Engem nagyon zavar, hogy a tanárok nagy része nagyon rossz minőségbe adják le az órákat. Konkrétan otthon tanulom meg azt amit az iskolába kéne... Továbbképzésen tanulok. 19F

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 16:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát ilyen fizetésért én sem törném magam hogy őszinte legyek....
2023. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkretizálnád, mi pontosan az, amivel ellenérzéseid vannak?
2023. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tényleg amúgy azon gondolkozom, hogy hagyjam abba a sulit és dolgozzak vagy csináljam végig és majd 2 év múlva... Úgy keressek pénzt hogy van szakmám és nem csak egy érettségim van.
2023. okt. 9. 17:08
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 például amikor megy az anatómia óra akkor mutathatna képet a tanárnő miközben bemutatja a szív részeit, hogy el tudjuk képzelni vagy az órák nagy részében ami rohatt nagy probléma hogy egy rohatt képet nem mutatnának a tanárok az anyagról hogy legalább amit tanulunk azt értsük is
2023. okt. 9. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A "rohatt" nem két t. Ha anatómiát tanulsz, akkor feltehetően nem a nyelvhelyesség a fő, de azért erre ügyelj!

Ha jól értem, akkor az egyetemi képzéssel vannak gondjaid. Tudom, nem ugyanaz, de a Sobotta megvan neked?

2023. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%
Az egyetemen nem fogják "alád tenni" a dolgokat. Előadásokon leadják a leckéket és a te dolgod megtanulni. Egyetemen nem érdeme a tanárnak, hogy tudod e a leckét vagy sem, mert ha tudod, maradsz, ha nem, max fizetsz. Főként neked kell tenned a fejlődésedért.
2023. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! Igazságszerint egyetértek veletek, csak ez szörnyű, hogy a tanárok nem tanítanak minőségileg, de mindegy nem megyek ebbe bele, mert kaptam válaszokat és értem. A helyzettel nem tudok mit kezdeni sajnos. Ez van.
2023. okt. 9. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen elsősorban nem a jól tanító egyéniségek vannak, hanem a nagy fejek. Ha a kettő megvolt egy emberben, azt mindig is ódák zengték és zengik azok által, akik véletlenül épp a tanítványaik voltak. Hát ez már csak ilyen. Az persze a diáknak nagyon szomorú, hogy ha valaki akkora nagy fej, hogy a 15 fős tankörből annak a 13-nak, aki nem érti, szinte el sem tudja magyarázni, mert ő meg azt nem érti, hogy lehet ezt nem érteni. Nekem hálistennek csak egy adódott ilyen (műegyetem villamosmérnöki kar), hogy megismerjem, ez mekkora kín. :D
2023. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nyelvtanod elég kemény:D
2023. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerinte a helyzet változatlan, régen sem volt ez jobb.
2023. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!