Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár róhat ki büntetést...

Egy tanár róhat ki büntetést egy gyerekre egy nem iskolaidőben történt facebook bejegyzés miatt, és mi történik ha a gyerek ellenáll a büntetésnek?

Figyelt kérdés

Ma láttam tiktotkon egy videót amiben egy testnevelőtanár írt egy gyerek posztjához, és megfenyegette hogy ezmiatt az iskolában büntetést fog kapni. Plusz köröket kell neki futni meg ilyenek.


Ilyet megtehet egy tanár? És mi történik ha a gyerek nem hajlandó ezeket végrehajtani?


Én még a nagy robbanás előtt voltam iskaláskorú, mikor még okostelefon sem volt és az internet is alig csordogált. Így nem vagyok képben a mai dolgokkal. Ezért fordultam most hozzátok, mert érdekel hogy hogy működnek ma a dolgok. Bár én ebben az esetben 100% hogy nem engedelmeskednék a tanárnak. Az egy dolog ha az iskolaidőben, iskolában történt dolog miatt büntet. De ahoz semmi köze hogy utána mit tesz a gyerek.



2023. okt. 13. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 vagyok


#10 semmit. Apuka lelépett mikor megtudta hogy anyuka terhes. Anyuka 14-15 évesen szült, 30 se volt mikor az eset történt, nem érdekelte mi van a fiával.

2023. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, hogy miért oszt meg valaki ügy dolgokat, hogy a tanár is làssa? Én amimor iskokás voltam, tiltottam az összes tanárt, nemhogy még bejelöltem. Ha valaki bejelölt, azt is korlátoztam, hogy ne lássa a bejegyzéseim, pár kattintás. Semmi oöze hozza, hogy szabadidőben mit oszt meg egy tanìtványa, ez már a szulők dolga.
2023. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Jól értem hogy a tanár lányát dugták meg a tanítványai és a tanár és a lánya is része volt a beszélgetésnek?
2023. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!