Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem adom le időben a...

Ha nem adom le időben a szakdolgozatom, vagy visszadobják, akkor a következő félévre megint be kell fizetnem az önköltséget ?

Figyelt kérdés

Miskolci egyetem Gtk karáról lenne szó, ha nem adom le a határidőig ( november 3), akkor a következő félévben megint fel kell vennem a szakdolgozat című tárgyat és ki kell fizetnem megint 1 félévet ?


Sajnos a konzulensemmel nem lehet konzultálni nem reagál, nem kapok érdemi segítséget, már kérvényt nyújtottam be a Dékánnak, hogy jelöljenek ki mást helyette. Hetek óta levelezgetek, telefonálok a szakreferenssel, a Dékán helyettessel, stb stb.. de egyszerűen nem haladok az üggyel. Nos én a hét végére úgy tervezem, hogy befejezem a szakdolgozatom írását. Viszont nem tudom így, hogy mi jó és mi nem jó benne, mivel nem kapok segítséget :D, ha beadom így, és megbukok, akkor mi történik ? Vagy alapból be sem lehet adni, ha nem engedélyezi a konzulens ?



2023. okt. 16. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem reagál az emailre, akkor megnézed, hogy hol/mikor van fogadóórája és ha nem találod ott, akkor élőben az egyik órája után "vadászod le".


Nálunk az önköltséges képzés esetében, lehet kérni arányosítást a félév díjának esetében. Szóval, ha csak 1 tárgyad van, akkor nem kell kifizetni az egész féléves tandíjat, hanem csak egy arányosított részét.

2023. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs fogadóórája, már a múltkor leegyeztettünk egy találkozót az egyetemen, én ott voltam, de ő már hazament állítása szerint. Munka mellett nincs időm ezekre sajnos, így is írom ezerrel a szakdolgozatomat, hogy befejezzem időbe, de sajnos semmi érdemi segítséget nem kapok.
2023. okt. 16. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem az egyetem az elsődleges munkahelye, szóval csak heti 1 nap van bent.
2023. okt. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!