Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány nap alatt kötik be a...

Hány nap alatt kötik be a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Eléggé szorít az idő sajnos és még nyilván az utolsó pillanatban dobta vissza a tanár a javításokat… pedig már régen kész volt. Mindegy a javítani valókat megpróbálom úgy elintézni, hogy ne legyen benne több hiba és többet ne küldje vissza. Viszont az a baj, hogy a hétvége előtt nem hiszem, hogy készen lesz, hétfőn viszont ünnep így nagyon nagyon kevés időm marad rá. Láttam itt gyiken; hogy egy ezer éves kérdés alá írták, hogy átlagosan 1-2 nap szokott lenni, de ha felárat fizet az ember akkor hamarabb. Őszintén szólva a pénz nem számít jelenleg csak legalább egy napon belül csinálják meg. Szerintetek fogok tudni ilyen helyet találni? Két nagyváros is játszik; úgyhogy nem mondanám reménytelennek a dolgot de azért kicsit parázok.

2023. okt. 17. 12:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem tudom melyik városban laksz. Szegeden van olyan hely, ahol plussz 2000 ft-ért egy óra múlva mehetsz is érte. Egyébként felár nélkül is másnapra kész.
2023. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Melyik városban keresel? Hiába ajánl valaki Pesten, ha te Szegeden keresel.


Ha Pest jó, én itt köttettem. [link]


1 óra alatt is megcsinálják.

2023. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem Debrecen lenne a legmegfelelőbb
2023. okt. 17. 12:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


google...

2023. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is találtam a Google által rengeteg helyet meg tudok is párat így fejből ahol lehetne érdeklődni. Viszont most egy dolog hogy mit írnak a weboldalon az még nem biztos, hogy úgy is lesz. Szóval a személyes tapasztalatok miatt kertem segítséget, hogy esetleg ki melyik helyet tudná ajánlani, igaz a várost kihagytam, de utólag javítottam. A Google- ba én is tudok fél perc alatt százat találni, de a felesleges körök elkerülése végett célirányosan mennék vagy telefonálnék. De azért köszönöm meg fogom próbálni.
2023. okt. 17. 13:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5, akkor felveszed a telefont és érdeklődsz. Előbb lenne válasz, mint itt.
2023. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a leadási határidő előtt reggel köttettem be Szegeden. A vicces az volt, hogy a gyorskötés úgy működik, hogy a gerincben van egy fém U-profil, ami rápréselve összetartja a lapokat. De pont nem volt a legkisebb profilból, így a végén van 50 üres A4-es lap.
2023. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Telefonáltam már pár helyre, de szintén az egy két napot mondták. De azért még próbálkozok máshol is.
2023. okt. 17. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben van olyan, hogy 5 percen belül szakdolgozat. Keress facebookon az oldalukra, én velük csináltattam
2023. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!