Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnök adhat azért...

Egy osztályfőnök adhat azért megrovót, mert Messenger csoportba a diákok like jellel reagáltak az üzenetére?

Figyelt kérdés
Beküldött az osztályfőnök egy képet amin a következő szülői értekezletről vannak információk és a diákok a kék like gyorsreakcióval reagáltak. A tanár ezen kiakadt és az első háromnak aki reagált megrovót ad. Ezt fel lehet valahol jelenteni vagy bármi? Így abszolút nem szabályos és ez szerintem undorító dolog, nem rólam van szó a diákok alatt. Az indok az volt "a csoport nem célszerű használata"

2023. okt. 20. 15:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%

Et undorító.

Nem törvényszerű és teljesen logikátlan

2023. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Hát, hogyne.
2023. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
28%

Engem őszintén szólva egészen más dolog gondolkodtat el...


Amikor hasonló sztorikat olvasok, akármelyik oldalról, mindig eszembe jut, hogy felháborodni baromira tudnak egyesek, és azt, hogy mihez van joguk, az r...ul megy, de vajon azok, akik kiírják ezeket a sztorikat, akik az érintettek, vajon azzal is ennyire tisztában vannak, mik a kötelességeik?


Szerintem ez a mostani kérdés pont ilyesmi... Nem hiszem, hogy az amúgy pöpecmód kötelességtudó diákokról van szó...

2023. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%

Én már eleve azt problémának tartom, hogy facebook/messenger csoportban közölnek fontos információkat.


Erre való az Üzenőfüzet/Ellenőrző, illetve a KRÉTA rendszerben is lehet üzenetet hagyni.

2023. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
A diákok meg védekezzenek azzal, hogy egy Messenger csoport nem az iskola hivatalos kommunikációs oldala. Az ilyet tegye fel Krétába, aztán majd ott nem kap lájkot.
2023. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
És ezzel akkor most mit lehetne kezdeni? És méghozzá nem is mindenkit büntet csak az első hármat aki likeot küldött
2023. okt. 20. 16:07
 7/47 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Jelezzétek az igazgatónak.


Én meg magamat ismerve amúgy bevetetném magam abba a csoportba, s nyomnék egy röhögős emojit a tanár összes üzenetére. Vagy ha nem is röhögőset, mert az túl monoton egy idő után, az orrokból meg a hasonló emojikból kapna egy rakással.

2023. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
2023. okt. 20. 16:10
 9/47 A kérdező kommentje:
Inkább nem vetetem be magam, még az is ráfázna aki bevesz
2023. okt. 20. 16:10
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

3


A jogok meglétének mi köze van a kötelességek meglétéhez?


Pl ha te egy bírósági ügy keretén belül egy kicsit hazudsz, hogy gyorsabban szabadulj az egésztől (pl, hogy nem láttál semmit), miközben kötelességed lenne igazat mondani, akkor elveszíted pl az élethez való jogodat, vagy mi van?

2023. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!