Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Ma érettségizek, de nem...

SOS! Ma érettségizek, de nem kaptam értesítő papírt. Csak egy ember kapott, az övét láttam ma. Az van rajta, hogy jelen értesítőt feltétlen hozza magával. Akkor most nem érettségizhetek? Nagyon, nagyon sürgős,4 óra múlva érettségi!

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

:OO?

Ez csak most jut eszedbe, már bocsi.nekem kiküldték már legalább 1 hónapja és csütörtökön megyek angolra.

Az emelt szintűsöknek tuti küldenek a középszintűsöknek is valószínűleg.Ha nem küldtek az is lehet hogy volt valami bibi a jelentkezéseddel.

2010. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval a történet: Postán nem küldd ki az iskola semmit. 3-an vagyunk, akik földrajzból érettségiznek, 1 embernek adtak papírt. Pár nappal rá (ez volt kb. 2 hete) kértünk mi is az iskolatitkárságon. Azt mondták, hogy egy valakinek odaadták mind a 3at, ("nincs kedvünk mégegyszer kinyomtatni" -.-") de aki kapott, azt mondta nincs nála. Kicsit furcsáltuk, de jött az igazgató. Kérdeztük, hogy ez a papír tájékoztató jellegű, vagy vinni kell a vizsgára. Azt mondta, csak tájékoztató jellegű. Ma jutott eszembe, hogy nem is tudom, hogy 101es, 102es vagy 103as teremben lesz az érettségi, ezért kértem azt az egy embert, hogy scannelje be azt a papírt. És azon volt rajta, hogy jelen értesítőt feltétlen hozza magával.


A szívem majdnem megállt, mikor elolvastam, és most nagyon félek, hogy nem mehetek érettségizni.


LÉGYSZI ÍRJATOK!


Pont 4 óra múlva érettségizek (elvileg)

2010. okt. 19. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
No para. Ha középszinten érettségizel a saját sulidban, nem lesz gond. Ismernek a tanárok, tudják, h te érettségizel, és ha jelentkeztél az érettségire, akkor feladatlapod is lesz. Ne aggódj!
2010. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm, nem is tudod elképzelni hol volt a vérnyomásom. Mégegyszer nagyon köszi, megyek tovább ismételni nyugodt szívvel :)
2010. okt. 19. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Na érettségizhettél?


Egyébként én májusban voltam saját suliban középszintű angolon, senki nem kért semmi papírt... csütörtökön megyek emelt angolra, oda azért már viszem... és az iskolát meg ezért egy perrel is megfenyegettem vna, hogy miaz hogy nincs kedvük? ha emiatt bukod az érettségid, tönkremegy az életed micsinál? aszondja bocs... XD

2010. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi papírt, de még személyit sem kértek. A felügyelő tanár ismer, utál mint a szar xD
2010. okt. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!