Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit takar a dajka képző...

Mit takar a dajka képző iskola? Milyen tantárgyak vannak, stb? Nehéz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Édesanyám végezte el nem rég,neki bő fél év volt a képzés.Nem vészes,de azért kell tanulni. Pár tárgyat felsorolok: pszichológia,elsősegély nyújtás,pedagógia,egészségtan,munkavédelem,kommunikáció
2010. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A dajka szakképzés célja a 3-7 éves, óvodás életkorú gyermekek intézményes foglalkoztatásához az óvoda számára képzett segédszemélyzet biztosítása, akik kellő nevelési és fejlődéslélektani ismeretek birtokában végzik gyermekgondozási feladataikat. Az intézmény környezetének higiénés biztosításával az ott folyó nevelési történésekben és a napirend feladataiban közvetlenül hozzájárulnak a nevelőmunka feltételeinek megteremtéséhez.


ez az előbb lemaradt

2010. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Válaszodat köszönöm, és még annyit szeretnék kérdezni, hogy anyukádnak is heti egy alkalom volt a suli? Vagy ezt iskola válogatja?
2010. okt. 19. 13:34
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én most járok óvodai dajka képzésre szeptember 6-tól november 29-ig,munkaügyi központ által.Nekem szűk 3 hónapos,minden hétköznap 6 óránk van.A modulzáró vizsgákon kiválóan megfeleltem és csak az órán figyeltem oda.Most gyakorlaton vagyok az óvodában 1 hónapig.Tantárgyak:pedagógia,pszichológia,egészségtan,nevelési ismeretek,baleset-,munka- és tűzvédelem,elsősegélynyújtás,környezetvédelem,egészségnevelési és gyermekgyógyászati alapismeretek,munkajog,élelmezési-és környezethigiéné,kisgépkezelés,digitális írástudás.Nekem nem nehéz.
2010. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!