Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon cink lenne a szakdolgoz...

Nagyon cink lenne a szakdolgozatomat mással megíratni, ha nem bírom a kívánt karakterszámot elérni?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hete írom bsc-és szakdolgozatomat, eddig bő 16000 karaktert sikerült írnom a 80000-ből. Nagyon tartom attól, hogy 20-24-30000 karakternél nem fogok tudni többet írni, egyszerűen nincs már nagyon ötletem, hogy miről íthatnék, kb. 1 hónapom van a leadásig. Mit csináljak ebben az esetben?

nov. 9. 02:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak cink lenne, hanem csalás is. Ne csináld. Inkább szedd össze magad, 1 hónap egy egyetemistának sok idő. A konzulenseddel is beszélj, hogy mit érdemes még belevenni.
nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a témavezetőddel, erre van.
nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén azt javasolnám amit 2# biztos tud ajánlani még 1-3 pontot amit beleírhatsz, hogy több legyen.


Ja és ne feledd nyújts el minél több mondatot xD

nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elméleti részen könnyedén lehet bővíteni, keress több forrást, fejtsd ki őket jobban, esetleg menj el kissé más irányba, de ne túlzottan, még kapcsolódjon rendesen a témához).


Vagy változtass a témádon valamennyire, egy érdekesebb témáról simán lehet írni 50-80.000 karaktert.

nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 budai_lány ***** válasza:
100%
Szerintem az sokkal cinkebb, hogy végzős, szakdolgozatot író egyetemistaként mástól kérsz véleményt, hogy "cink"-e megíratni a szakdogát mással... ha azt írják hogy cink akkor megírod magadtól, ha pedig nem cink akkor mással...?
nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1-3: A konzulensem elérhetetlen, rendszeresen 1-1,5 hetet kell legalább várnom, mire válaszol (ha egyáltalán válaszol)...


Így is teleraktam már sallanggal az egészet érdemit alig bírok már beleírni.

nov. 9. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötözködésnek mondom, de nem szabad arra alapozni, hogy majd a konzulensem jóarc lesz és normálisan rendelkezésedre fog állni. 3 szakdolgozatot megírtam, tapasztalatból mondom, hogy nem témát, hanem először normális konzulenst kell választani. Az hogy megírasd mással legyen az utolsó dolog, kérj tanácsadást máshol, ha az adott konzulens elérhetetlen.
nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha matekos a téma, akkor berakhatsz bizonyításokat is.
nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Infós téma
nov. 9. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Infós? Akkor értem.

Maga a program szövege nem kell bele. Egy kicsit fel kell még turbózni, statisztikákat készíteni, leírni hozzá a terveket, követelményeket, hogy mire jó ez, és lehet teszteket is készíteni hozzá.

nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!