Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment után pénzügy mester mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Semmilyen pénzügyi tudásom nincs.
nov. 9. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2-3 felev penzugy meg szamvitel tudasod azert kell, hogy legyen. Ahova en jarok ott vannak ilyesmik gazdmenen.
nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai felvételi van a legtöbb egyetemen. Változó hol mennyire komoly, én 3 egyetemre jelentkeztem, a legkönnyebb felvételinél is azért az alapokat kellett tudni úgyhogy pénzügyi tudás nélkül már bekerülni is necces.

De kizárt úgy elvégezni a gazdment hogy nem volt semmilyen pénzügyes tárgyad, okkal van hogy a gazdment teljes kreditértékkel elfogadják ehhez a mesterhez. Ha meg csak arra gondolsz hogy elfelejtetted a tanultakat akkor azt muszáj előbb újra átvenni.

Több tárgynál is volt hogy alapszakról 1-2 dolgot újra elmondtak, de csak felületesen hogy az új anyaghoz ezt felelevenítsék, nyilván nincs arra idő hogy újra megtanítsák az alapszakos anyagot.

Nekem voltak pénzügyes tárgyaim, vettem is fel pluszban választható tárgyként alapszakon, mert ez az irány tetszett meg. Nem mondanám így se hogy könnyű volt gazdmen után, de szerintem teljesíthető ha megvannak az alapok. Alapok nélkül nem erőltetném viszont.

nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!