Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időnek kell eltelni...

Mennyi időnek kell eltelni két, munkaügyi központ által támogatott tanfolyam között?

Figyelt kérdés
Van erre jogszabály? Vagy az ügyintéző dönti el? Vki augusztusban végzett, azóta sem tud elhelyezkedni, és nem jár semmi, a tb-t is maga fizeti.
2010. okt. 20. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A többség viszont be se kerül a tanfolyamokra, 50szeres a túljelentkezés. Én több mint egy éve szeretnék bejutni egyre, de be se hívnak még felvételizini sem. Más meg azon sír, hogy mikor kezdheti a következőt...?
2010. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az elsővel ellentétben én válaszolok:) a tanfolyam duplájának. Tehát, ha egy 2 hónapos ECDL tanfolyamot végzel el januárban, 4 hónap múlva, májusban jelentkezhetsz a következőre.
2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második választ köszönöm.


Elsőnek: nem arra kell várni, hogy "majd behívnak", hanem rendszeresen figyelni az induló tanfolyamokat és rögtön személyesen kell bemenni jelentkezni, akkor nem mondják, hogy már X-szeres a túljelentkezés. Keresztlányom is így jutott be 1 hét alatt! Amíg otthon ülve várta a csodát (értesítést), addig nem történt semmi, csak hitegették mikor érdeklődött.

2010. okt. 20. 11:47
 4/4 anonim válasza:
Hm, barátom anyukája ott dolgozik, és itt nekem azt mondták hogy 1 évnek kell eltelnie :S
2010. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!