Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központ - szakmai...

Munkaügyi központ - szakmai tanfolyam - minimálbér - hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta, hogy van egy olyan lehetőség, hogy be kell menni a munkaügyi központba, kérvényezni kell, hogy szakmát tanulhassak, és állítólag amíg csinálom a tanfolyamot, addig havonta kapom a minimálbért + bérletet. Ő azt mondta, hogy ő is csinálta már ezt. Hol lehet bővebben utána nézni ennek?
2011. okt. 27. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam egyszer, régebben. De nem kérvényeztem, megjelentetik, hogy milyen tanfolyamok indulnak, arra lehet jelentkezni, de már úgy tudom,nem jár min. bér, csak kevesebb. www.afsz.hu itt nézd meg!
2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen, de rohadt nehéz bekerülni. Plussz az olyanokat veszik fel inkább, akiknek hosszú idelye nincs munkája és gyereke van.
2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
32%
én multhéten voltam bent. azt mondták ha van valamilyen szakmám nem ingyenes a tanfolyam. kérdezem én, munkanélkül miből is finansziroznám....
2011. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csak1csajszi válasza:
Én úgy tudom,hogy annak is ingyenes pedig..
2011. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!