Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire jó az, hogy szétszívatja...

Mire jó az, hogy szétszívatja egy-két tanár az embert egyetemen?

Figyelt kérdés
Ez a 3. félévem, most is kell tanulni, de kb az összes tanár azt nézi, mi az amit tudsz, tudsz-e gondolkozni egy feladatnál. Ellenben első évben csupa szivatós vizsga, felesleges beugrókkal, magolással.
nov. 14. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a dolguk. Te mit keresel ott az Egyetemen, ha ezt nem tudod?


Viseld el, vagy még arra is lusta vagy?

nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Ok. Most olyantól is várnék választ, aki nem csak a busz ablakából látott egyetemet. 🤣
nov. 14. 22:51
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
milyen szak?
nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak. Mert miért ne. A kedvencem, amikor a beugró nehezebb, mint a vizsga.

Vagy amikor a gyakorlatvezető elmondja, hogy a Cramer-szabályt soha semmire nem fogod használni, mert sok könnyebb módja van annak, hogy megoldd azt, amire való, de vizsgára tudjad azért. Az elméleti hátterét is, ne csak alkalmazni.


Szerintem ez ilyen demenciamegelőzés. Legalábbis anno a kémiatanárom azt mondta, hogy azért kell felesleges dolgokat megtanulni, mert segít megelőzni a demenciát.

nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Legalabb szokja az ember az életet. Ha kapsz egy rossz főnököt akkor napi szinten elég sok számodra felesleges dolgot fogsz az életben is megcsinalni
nov. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Mentőtiszt szakon vagyok.


Engemet úgy húztak meg újraélesztésnél beugrón, hogy pont előtte pár nappal volt egy sikeres újraélesztésem.


Az indok az volt, hogy a frekvencia amivel nyomtam a mellkast nem egyenletesen 120 volt hanem néha leesett 110-re.🤷

nov. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor közli, hogy a vizsga 30 tesztkérdés, majd leülsz és kaptál 10 esszét 😂
nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az szép, mikor az ajánlás is úgy szól, hogy 100-120/perc. A 110 pedig a tudomány jelenlegi állása szerint 100 és 120 között van.
nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így akarnak visszavágni, amiért őket is szívatták a tanáraik...
nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Néhányan így élik ki a saját frusztrációjukat
nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!