Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól vizsgázni?

Hogyan lehet jól vizsgázni?

Figyelt kérdés
Most fogok diplomázni januárban, van valakinek valami tanácsa a vizsgához? Nagyon félek és mindig elfelejtek mindent izgalmamban..

2023. nov. 16. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Még nincs diplomám, de én is nagyon izgulós vagyok, érettségin azt hittem, hogy meg se tudok majd szólalni. Én ezeket csináltam, hátha nálad is beválnak:


Nekem az segített, hogy elképzeltem a vizsgaztatót ahogy mondjuk az unokáival játszik, vagy a strandon / bármi egyéb olyan szituációban, ahogy te eddig nem láttad, és "barátságosabb" lehet tőle.

Ami még segített kicsit, hogy tudatosítottam magamban, hogy ez csak egy vizsga. Mármint valójában nem történik semmi, ha nem mész át elsőre. Akkor épp úgy kell lennie, ez csak egy vizsga.

Ezen kívül én nagyjából begyakoroltam, hogy mit mondok. Elképzeltem, hogy előttem vannak a vizsgáztatók, kihúzom az X. tételt, elmondom. Így annyira nem volt ismeretlen a szituáció számomra.

2023. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, én is hangosan gyakorlom, hogy hogyan mondanám el a tételt :)
2023. nov. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!