Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy mérnök nem is lehet...

Egy mérnök nem is lehet intellektuális?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom ezt. Tény, s való, nem ülök állandóan könyv felett, nem köt le egy szépirodalom, vagy egy történelmi regény, ellenben szívesen elolvasok bármit, ami az élettel kapcsolatos, pszichológia, vagy hasonló témájú könyveket.
nov. 21. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevered a “művelt” jelzővel. De, lehet, de ez nem végzettség- vagy munkakörfüggő, hanem egyénfüggő.

Nyilván mindenkinek vannak kedveltebb és kevésbé kedvelt témái.

nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond, az setét.
nov. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint művelt? De lehet, mondjuk sztem elég ritka.


Mérnökök között dolgozom, és van olyan kolléganőm, aki teljesen tájékozatlan mindenben, ami nem reál. Angolul meg elég rosszul tudnak, ami mondjuk sztem elég ciki.

Amúgy nem gondolom, h mindenkinek szépirodalmat kéne olvasnia, de az elég gáz, h a kollégám még körülbelül sem tudja, mikor volt az I. világháború.

ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!