Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy van az iskolán...

Egyetemen hogy van az iskolán belüli szakváltás félévkor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt ilyen kérdés már, de engem konkrétan az érdekelne, hogy, ha második félévtől (február) iskolán belül másik szakra szeretnék járni, akkor ebben az félévben az összes felvett tárgyat kell teljesítenem? Van egy tárgy, amiből nem szeretnék vizsgázni. Ha az a kredit nem lesz meg, amit az a tárgy elvégzése ad, attól meg érvényes lesz a félévem? (Ösztöndíjas)

nov. 22. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyetemfüggő, én megkérdezném a TO-n. Melyik szakról melyikre váltanál?
nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy azonos képzési területről van-e szó, mert ha nem, akkor nem fognak átvenni újrafelvételizés nélkül.
nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én utánajártam, amikor nem indult az elsőnek megjelölt szakom.


Csak azonos képzési területnél lehetséges (nekem az volt), de csak a 2. teljesített félév után van esély átmenni, teljesíteni kell min. 50 kreditet, jó átlag kell, valamit meg kell tudnod győzni a dékánt. (+ el kell indulnia ugye a szaknak, helynek is kell maradnia)


PPKE BTK


Újrafelvételiztem, kevesebb volt így a cicoma

nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!