Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Best of Kozák Gyűjtemény?

Best of Kozák Gyűjtemény?

Figyelt kérdés
Szoval most már a Táncsicsban is Kozák veszély van, szeretném összegyűjteni a legjobb Kozák-sztorijaitokat. A Fonyódi Gimiböl is jöhetnek ám!

#fizika #kozakattila #kozak #tancsics mihaly gimnazium #matyas kiraly gimnazium
2023. nov. 27. 22:15
 1/5 anonim válasza:

kedvenc emlekem rola amikor yappelt valami cyberbullyingrol es akkor szoba jott hogy az o idejeben meg ilyen nem volt es hogy ok mashogy basztattak egymast. mondom oksi ez rak unalmas el is bambultam. erre 2 perc mulva annyit erzek hogy racsap a hatamra es mondja hogy ok egy papirra rairtak hogy "hulye vagyok" majd racsaptak a masik hatara, erre megegyet racsap a hatamra

masik kedvencem amikor elkezdett mellettem egy labon ugralni, majd felhuzta a nadragja aljat es elkezdte a bokajat mutogatni, bar emogott nem tudom mi a context

febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom nalatok milyenek az orak, de nalunk volt olyan hogy "helycseres tamadas". Ez annyit takart hogy kimesz a vetitohoz amig o leul a te helyedre es lenyegeben te tartod az orat. Egy ido utan mondja hogy valassz egy masik embert, es akkor te az o helyere kerulsz. Aznap az en gepemhez is pont mas kerult ora vegere, igy nem lattam mit csinalt, kijelentkezik e, leallitja-e,vagy hogy egyaltalan ki ult ott. Kovetkezo oran beinditom a gepem, es annyit latok hogy megvaltozott a hatterkep. Egy paintben szerkesztett feher alapon levo szoveg. Ezt irta: "kedves xy! ha legkozelebb nem jelentkezik ki a gepbol csak kikapcsolja, akkor 274 illegalis tartalmat/virust toltok ra a maga gepere, szolok igazgato urnak es meg a rendorsegnek is". Nem mertem mondani neki hogy nem en ultem akkor a gepnel, a vegen meg megbuktatott volna, olyan merges lesz.
febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
csomo tananyagot kihagyott, arra hivatkozva hogy "ezt a csoport haladasi kepessegeihez viszonyitva inkabb nem vesszuk". masik ilyen amikor elkezdett egy viccet majd felbehagyta es mondta, "ja de ezt ebben a csoportban nem mondhatom". Nalatok mi van? Mar reg hallottam felole
febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez az ember minden órán elmondja, hogy Fonyód így úgy, (Minden volt ott bzdmeg) ottmaradni bezzeg nem tudott. Hetedik órában chips-et zabaltam, megkerdezte h adok e neki. Mondom neki h nem erre meg teljesen kiakadt.
ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyik nap érettségiidőszakban dogát írtunk. Szokásos videóelemzés, de a táncsics technikája miatt a videónak nem volt hangja, és a nagy informatikatanár nem bírta megcsinálni. Azt mondta "jó mostmár nem érdekel, de szerintem maguk felől is hasonló érzés van" és fekkapja a laptopját és kiviharzik. Közben kiderült, hogy érettségin kellett volna az első 20 percben.

Nálunk a fizikaóra úgy néz ki, hogy mindenki sorozatot néz, rajzol, olvas, de senki sem figyel, és minden órán elmondja, hogy mindig naprakész információkkal készül. Volt egy dolgozatom, amire konkrétan nem készültem, ezért leírtam rá a citromsav ciklust. Ránéz a dolgozatomra és azt mondja: ahaa hálózat értem.

Meg egyszer volt, hogy úgy nézett ki a tabla, hogy lucid dreams, valami embaszott emberi fej meg ilyen valami rajz...

máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!