Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdtem a gépészeti...

Most kezdtem a gépészeti sulit és repkednek a tizedek századok ezredek hogy most hogy is van ez egy tízed az hány ezred vagy egy század hány tized vagy ezred kifejtené ezt nekem valaki?tudom alsós dolog ez de valahogy kiment mar a fejemből

Figyelt kérdés

#matematika #gépészet #Tízed század ezres
nov. 30. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez tényleg nagyon "alsós dolog". Sajnos ki kell nyitnod hozzá a legalapvetőbb számtani fogalmakat tisztázó alapsulis matekkönyvet, és tisztességgel meg kell tanulni a témát!


Egyáltalán hogyan csináltad meg a felvételi vizsgát a gépészsuliba?

nov. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy tíz köztük a váltószám, mint a tíz, száz és ezer között, csak ezek a tizedesvessző után következnek.
nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tized: 0,1 = 1/10

Század: 0,01 = 1/100

Ezred: 0,001 = 1/1000

Tizezred: 0,0001 = 1/10000

stb.

nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!