Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor utalja az Országos...

Mikor utalja az Országos Kórházi Főigazgatóság a Bsc ápoló ösztöndíjat 2023-ban?

Figyelt kérdés

dec. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én is szeretném tudni, de még a szerződést sem postázták addig utalás sincs.
dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

Én tegnap hívtam őket, azt mondták ezen a héten kedden postára adták mindenkinek a Támogató Okiratot. Nekem ma jött is róla az értesítő.

Illetve kérdeztem az utalást, lehet-e számítani rá karácsony előtt és azt mondták telefonban, hogy igen. Remelem, mert gondolatban már elköltöttem 😂

dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Valaki megkapta már?
dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Még nem. Reménykedek, hogy a héten megkapjuk. 😔
dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Látom mást is érdekel a téma. Ma felhívtam az Okfő-t.

Közölte, hogy hivatalos választ nem adhat, idén lesz utalás, de nem mondhatja azt se, hogy karácsony elott kapjuk. Úgyhogy ebből én úgy gondolom hogy max december 31 elott utolsó pillanatban kapjuk, karácsony elott már nem. 😞

dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Pedig jó lett volna karácsony előtt :/
dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Holnap jön elvileg! Szerda az utalásos nap!
dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
7-es, ez az infó honnan van?
dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Hát ma nem jött...
dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Annyi infó volt már itt. A tavalyi jelentkezők a kihirdetés után 28 nappal kapták meg. Ezen a héten már meg kellene jönnie valamikor, de sztem szarnak az egészre ott fent. Bankszámlaszámok ott vannak kb. 2 perc lenne kiutalni. Csak tényleg nem érdekli sztem őket. Telefonon mondanak fűt-fát csak információ tartalma sincs a mondandójuknak. Ez a tipikus telefonos ügyfélszolgálat feeling.
dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!