Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor utalja az Országos...

Mikor utalja az Országos Kórházi Főigazgatóság a Bsc ápoló ösztöndíjat 2023-ban?

Figyelt kérdés

dec. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Azért az lehangoló, hogy adnak is, meg nem is. Akkor mondják legalább azt, hogy majd csak december végén lesz utalás, és akkor nem várná senki.

De ez a félrebeszélés siralmas.

Nem akarok negatív lenni, de szerintem itt már nem lesz utalás.

dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondolom. Csak tudnám, hogy miért esik ennyire nehezükre elmondani, hogy lesz-e vagy sem. Ráadásul 5 perc lenne kiírni is az oldalukra, hogy amúgy dolgozunk az ügyön és akkor nem hívná őket senki.
dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Én ma felhívom őket, csak nem titok mikor utalnak. Végül is ez egy szerződés, bőven van feltétele ennek az ösztöndíjnak így csak tudnak mondani valamit, hogy mikor utalnak.
dec. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
Majd jelezz már vissza, hogy mit mondtak! 😄
dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
Őszintén szerintem két ünnep között nem fognak ezzel foglalkozni, 31-éig pedig kötelező elutalniuk. Még a héten bármikor jöhet és nem fix infó, hogy szerda az utalásos napjuk. Meg ha egyszer azt mondták, hogy jön akkor szerintem jönni fog karácsony előtt és eddig is minden évben hónap közepe fele elküldték.
dec. 14. 09:08
 16/57 anonim ***** válasza:
Akkor marad a reménykedés…. 😕😕😕
dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
Felhívtam az okfőt azt mondták, hogy ők mindent megtetettek de nem tudnak váladzolni mikor lesz utalás mert nem az ő dolguk hanem az államkincstáré mert onnsn folyósítanak...
dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
Köszi az infót! Akkor remélhetőleg bármikor megérkezhet. Úgy néz ki akkor minden nap más a hozzáállás az információ kiadáshoz 🤣
dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

Akkor mostantól az államkincstárat kell hívogatni? 😃

Amúgy ez tipikus magyar bürokrácia 🙄

Mindenki mutogat a másikra, a “kis ember” meg szívjon.

dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 Anna1216 válasza:
Én 3 különböző számot is felhívtam hogy beszéljek a Magyar Államkincstárral és hülyének néztek hogy azt se tudják hogy milyen ösztöndíj ez... kérdezzem meg a sulit ők biztos tudják kitől kell érdeklődni!
dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!