Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett lehet kapacitá...

Egyetem mellett lehet kapacitása a tanulónak egy másik képzésre is?

Figyelt kérdés

Gazdálkodási és menedzsment képzésen vagyok ez az első félévem, nem volt túl vészes, az első félév meg lehetett tanulni.


Arra gondoltam, hogy pénzügyi számviteli ügyintéző képzést is megcsinálom szakmai képesítésben (az új OKJ), 1 éves volna, távoktatásban szombatonként 8-tól 5-ig volna suli.


Szerintetek beleférhet vagy inkább ne vállaljam túl magam?


Az a baj, hogy a vizsgázás is pont 2025 februárra esne, amikor vége lenne az egyetem vizsgaidőszakának, szóval lehet sok lenne egyszerre a kettő.


?


dec. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, szerintem lehetséges, az már, hogy mennyire van értelme kérdéses.
dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én és többszáz évfolyamtársam két szakot vittünk végig egymás mellett, a 3. év végén már hozzá kellett ragasztani még egy indexet a meglevőhoz, mert betelt az első.
dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!