Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telóknál 3000 mAh...

Androidos telóknál 3000 mAh akksi mennyi időre elég ez a kapacitás és milyen használat mellett?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

*facepalm*


kismillió tényező befolyásolja, fejtsd ki bővebben

2018. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát,hogy ha ilyen akksi van a telódban,akkor neked mire elég átlagos használat mellett és ebbe mi tartozik bele.

pl: napi 20 perc beszéd + 1,5 óra netezéssel 2 napig elég.

Ilyesmire gondoltam válasznak.

2018. márc. 29. 08:42
 3/8 A kérdező kommentje:
A játékot és videot hagyhatjuk, mert az nem érdekel, inkább a böngészés, telefonálás, email, esetleg 1-2 fotó.
2018. márc. 29. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez már nagyon az alja, gyenge akksi.

Rendes használat mellett talán kibirja reggeltől estig.

Az a baj mikor délután 2-kor kiirja hogy 35 %.

Na ekkor már nem tudja az ember hogy merje használni vagy nem. Lehet hogy birja estig , de mi van ha még se.

Venni kell normális telefont.

Ma már nem szabad 4000-tól kisebbet venni, semelyik telefonból. De nagyon sok telefon van ami ezektől is többet tud, jobb. 5-6000 mAh akksikkal gyártják.

Persze van még ettől is nagyobb, nekem 6000-es van, de nem bántam meg , sőt áldom magam hogy ezt választottam. Meg fizethetetlen a jó akksi.

2018. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefon- és használatfüggő, hogy meddig bírja. Én pl. képes vagyok lemeríteni a 4100-es akksimat is 1 nap alatt, igaz akkor aztán tényleg nyüstölve van a telefon: videózás, netezés, netrádióról zenehallgatás (sokszor bluetooth kihangosítón) stb. Mondjuk, olyan még nem volt, hogy napközben töltenem kellett volna, szóval azért bírja a kiképzést. A sógorom telójában épp 3000-es akksi van, ő se kíméli, de még nem panaszkodott sose, hogy gyorsan merülne, igaz még új a telefon. Ő általában netezésre használja, meg néha videókat néz rajta.
2018. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TELEFONÁLNI akár 4-5 napig is elég.
2018. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Előző mobilomnak is ekkora akkuja volt (LG G2).

Gyári szofttal 3-3,5; AOSP alapúval 5-5,5 óra SoT.

2018. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis amiért kérdeztem, az volt, hogy gyorsan merült a teló, de aztán leszedtem minden appot, amit nem használok és most jó, 3 napig bírja kis használat mellett.
2018. júl. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!