Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha középiskolában fel voltam...

Ha középiskolában fel voltam mentve tesiből, nem lehet kisgyermeknevelő?

Figyelt kérdés
Csecsemő -és kisgyermeknevelő szakra szeretnék menni, viszont 11. és 12.osztályban fel voltam mentve tesiből, ez csak tanító és óvodapedagógus szakokon kizáró ok, vagy a kisgyermeknevelő szak esetében is?
dec. 5. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem lehetek*
dec. 5. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van kisgyermeknevelő végzettségem, bár nem rögtön középiskola után kezdtem el. Soha senki nem kérdezte, fel voltam-e mentve tesiből (egyébként igen).
dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megnéztem az alkalmassági vizsga követelményeit, és elvileg a testi alkalmassági vizsgánál kell nyilatkozni róla, hogy fel voltam-e mentve, de a tesi csak a tanító és óvodapedagógus szakra jelentkezőket érinti, úgyhogy reménykedem benne, hogy nekem nem lesz kizáró ok😄
dec. 5. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
2# vagyok, nem tudom, miért lettem lepontozva, de oké. Volt olyan csoporttársam, aki epilepsziás volt, és őt is felvették, nyilatkoznia sem kellett róla.
dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!