Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Konzulens hibája is, ha egy...

Konzulens hibája is, ha egy szakdolgozatra egyes érdemjegyet adnak?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben a konzulens is hibás, hogy átnézte leadás előtt a szakdolgozatot, de átengedte így a dolgozatot?

dec. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A hallgató feladata a dolgozatot megfelelően megírni. A témavezető/konzulens feladata pedig, hogy a hallgató munkáját felügyelje és meggyőződjön róla, hogy a dolgozat elfogadható minőségű és nem tartalmaz hibákat.


Igen, ha valaki nem végzi el a munkáját, az az ő hibája.

dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben az volt, hogy másoknak a konzulens kijavította a szakdolgozatot, elmondta hol vannak hibák, a javaslatait, míg nálam csak megkérdezte mi nem megy és csak arról beszéltünk. Tehát én nem tudtam, hogy amiről azt hiszem hogy jó, az valójában rossz. Semmi javítás nem volt benne.


Ezt nem éreztem fairnek, hogy a többiek szakdolgozatába sokkal több energiát fektetett, míg az enyémet jó ha elolvasta egyáltalán.

dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút.


Életedben először írsz egy ilyen munkát, hiába a sok felkészítő, rengeteg mindent a konzulens fog tudni kiszúrni, hogy ezt nem így kellene, és neki kellene elmagyaráznia, hogy hogyan. Ez egy közös munka, nem véletlenül fut valaki más neve alatt is. Ez az eredmény a konzulenst is minősíti.

dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En jelenleg passzivon vagyok.


Szerintem ha egy konzulens es egy hallgato kozott nincsen neg egy alapveto "kemia", akkor kar farasztani egymast.


A #3as jol leirta.

dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van az hogy konzulenst kell választani, nem témát. Hogy olyan témavezető kell, akivel jól tudsz együtt dolgozni.
dec. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A konzulenst miért nem szankcionálják? Nem végezte el a munkáját. Lektor és korrektor egyben. Nem helyetted írja a dolgozatot, de rá kell mutasson a hiányosságokra, a szakmai tévutakra, sőt, ha nyelvi-, helyesírási szinten is hibás.

Felelőtlen.

dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!