Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun, teljesített tárgyakkal...

Neptun, teljesített tárgyakkal kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultnak tűnhet - nekem legalábbis az, mert új még nekem ez a felsőoktatásos dolog - de igyekszem érthetően fogalmazni:


Levelezős vagyok, első éves.


Van 12 tárgyam, amiből csak kettő vizsgaköteles, a többi 10 évközi jegy/gyakorlati jegy/felmentés.

A 12 tárgyból 5 darab már teljesített a Neptunban (zöld pipás)

A többi felkiáltójeles még.


Két tárgy még nincs aláírva sem. Az egyik azért, mert még javítják a ZH-m (évközi jegyes a zárás), a másikból pedig felmentésem van, amivel még nem kezdett semmit az oktató.

(Összesen 6 felmentésem lenne a 12-ből, amiből 1 nincs aláírva, a többi viszont mind alá van írva, sőt 3 tárgy a felmentés miatt le is lett zárva az aláírás után és most ki van pipálva teljesítettként)


Van egy tárgyam, ami szintén nem vizsgaköteles, ZH-t írtunk belőle és az alapján teljesítjük. Ennek a jegyét látom a "Feladatok" almenüben, de a Leckekönyvben csak aláírva van, és még felkiáltójeles (pedig a jegy már novemberben beírásra került legalábbis másik menüpontban meg tudom nézni ezt az egyetelen egy tárgyat).


18-ától kezdődik a vizsgaidőszak. Megajánlott jegyem még nincs semmiből, mert a két vizsgaköteles tárgyat (amit ZH-val váltunk majd ki) az egyik még értékelés alatt van, a másikat jövő héten csinálom meg, az tényleg vizsga lesz.


Kérdésem: a fentiek alapján a felkiáltójeles tárgyak miatt kell aggódjak, hogy vizsgaidőszak előtt még vagy csak aláírva van, vagy se aláírva, se semmi?

Vagy akár vizsgaidőszak alatt is kipipálódhatnak?

Tudom, nem ti jártok az egyetememre, de nem valami informatívak az oktatók itt, aki pedig érti amiket fent írtam, és volt hasonló szituban, annak megköszönöm a válaszát.

Ha nem tudtok segíteni, akkor holnap nyilván megkérdem ezt 7 oktatót, de értelemszerűen először itt kérdezek, mielőtt a tanárokat hivogatom.



dec. 14. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, simán lehet, hogy majd csak a vizsgaidőszak legvégén írják alá, be a jegyeket.
dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!