Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy gáz minden vizsgát...

Nagy gáz minden vizsgát januárra hagyni?

Figyelt kérdés
Nem siránkozás, de kicsit összejött minden, s bár készültem a vizsgákra, ahogy tudtam, nem érzem azt, hogy most mennének. Igazából most a héten csak 1 vizsgáról lenne szó, a 20-ból vissza van még 12 tétel, s csütörtökön vizsga. Most, meg holnap fejezem be. Nem tudom.
dec. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Értelmetlen kérdés. Mindenki úgy csinálja ahogy neki belefér.
dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"20-ból vissza van még 12 tétel"

. Ha már eleve ilyen rosszul tanulsz, akkor kell időt hagynod.

Értsd: már rossz, ha több napra osztod be az egyes tételeket. Mire eljutsz az utolsó, már nagyrészt lefelejtetted az elsőt.

dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy veszi fel, ahogy akarja..senkinek nincs köze ahhoz miért, mit csinalsz januárban.
dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Általában nem "tételesek" a vizsgák, de tény, hogy ez kifog rajtam, ezzel kellett évközben is legtöbbet sz.pni.
dec. 19. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akkor megy vizsgázni amikor akar és amikor tud. Senki másnak semmi köze hozzá.
dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak már idegesített, hogy egy csomóan a családból is azzal jönnek, hogy ne tologassam, menjek azért el. Én nem látom értelmét felkészületlenül odaállítani, az azért gáz lenne.
dec. 19. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 21-én és 22-én is még zh-k vannak, így a vizsgás tárgyakat januárra raktam. Valamelyik tárgyból december elején kaptunk anyagot, ami teljesen új volt, nem is tanultuk és arra kell bőven idő, nyilván nem megyek el két hét múlva vizsgázni úgy, hogy csak a felét is alig tudom. Csináld úgy, ahogy te jónak látod, ne foglalkozz velük.
dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!