Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Kitex és BGF nyelvvizsgaközp...

A Kitex és BGF nyelvvizsgaközpontok 2021 januárra meghirdetett vizsgái online módon lesznek lebonyolítva?

Figyelt kérdés
Valaki aki esetleg volt már a nyár és az ősz folyamán nyelvvizsgázni az meg tudja,mondani,hogy a koronavírus miatt ezek most online zajlanak-e?

2020. okt. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"aki esetleg volt már a nyár és az ősz folyamán nyelvvizsgázni"

Ők honnan tudnák? Túl vannak rajta, már nem érdekli őket, nem figyelik a részleteket.

2020. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én anno a Kitexnél szakmai nyelvvizsgáztam, így benne vagyok egy csoportban, ahol azt írta ki egy vizsga előtt álló lány, hogy e-mailben a következő tájékoztatást kapta:


"Tájékoztatjuk arról is, hogy a KITEX Nyelvvizsgaközpont a továbbiakban nem szervez idegen nyelvi vizsgát, így kérjük, más vizsgaközpontnál szíveskedjenek jelentkezni. "


Emellett pedig visszautalják a pénzt, ha - emlékeim szerint - december 17-ig vagy 18-ig jelezte az e-mail címzettje, hogy kéri a vizsgadíj visszautalását a számlájára.

2020. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha január végi vizsga érdekel: még a vizsgakozpontok sem tudják, hogy hogyan tudják majd megszervezni.
2020. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha azt írták, hogy megszűnik a cég, mint vizsgaközpont, mert csődbe mentek és ezt tavaly év végefelé mindenkivel közölték a megadott e-mailekben, szerintem úgy logikus, ha nem lesz több vizsga sem januárra sem semmikor máskorra, hanem sajnos új helyet kell keresni.
2021. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!