Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyan esetben tenni...

Mit lehet olyan esetben tenni ha Neptunon nem látok egy adott tárgyhoz semmilyen vizsgaidőpontot sem kiírva?

Figyelt kérdés
Van egy tárgy amiből már volt aláírásom, így csak vizsgakurzusra vettem fel. Nos ebből a tárgyból egy darab vizsgaidőpont sincsen kiírva. Már 18-án elkezdődött a vizsgaidőszak, de még mindig semmi. Pár napja írtam már a tantárgy oktatójának ezzel kapcsolatban, de nem válaszolt még. Ilyenkor mit lehet még tenni? Illetve itt nem lehet ugye olyan hogy én szívom meg és nem tudok levizsgázni ebben a félévben, igaz?

dec. 24. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj a tanulmányi osztálynak vagy a szakfelelősnek.
dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Veletlenul se irj egyetemet, hatha valaki tudna segiteni… Valahol a vizsgaidoszak utolso heteben vannak ezek, es a vizsgara jelentkezes is 1 hettel elotte kezdodik.
dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltad már úgy is nézni, hogy leszűröd az adott tantárgyra? Nekem van ebben a félévben olyan vizsgám, amire csak így tudtam jelentkezni, mert az 'összes' között nem jelent meg. De ha így sem látod, akkor tényleg fordulj a TO-hoz.
dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, próbáltam már azt is hogy csak az adott tárgyra szűrtem, de akkor is azt írta hogy nincs megjeleníthető vizsgaidőpont. Egyébként az Óbudai Egyetemről van szó. De egyébként szerintem olyan nem lehet hogy a vizsgaidőszak utolsó hetében van csak, a TVSZ szerint minimum 3 vizsgaidőpontot kéne meghirdetni.
dec. 24. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan BME-re járok, ahol pont ebben a félévben volt egy vizsgakurzusom, és nekünk külön kellett jelentkezni, tehát mi láttunk vizsgaidőpontokat amin 25 fő volt a létszám, akik rendesen csinálták ők meg más vizsgát látták, más létszámmal, pedig ugyan azt írtuk ugyan ott.


Lehet a tanár elfelejtett vizsgásoknak kiírni időpontot?

Szerintem előbb kérdezz meg más vizsgakurzusos ismerőst hogy ő lát e, ha nem akkor meg írjatok a tanárnak

dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!