Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igazgatónak van joga...

Az igazgatónak van joga kényszeriteni a magántanulói státuszt?

Figyelt kérdés
7. Osztályos vagyok,általános iskolába járok.Az a baj,hogy az év elején egézségügyi gondok miatt nagyon sokat kihagytam.Óraszám még nem veszélyes.30% még nincs meg.Az anyukámat jövő héten be akarja hívni emiatt és én semmi esetre se akarnék magántanuló lenni.Ha a szüleim nem fogadják el,megteheti azt,hogy megteszi ennek ellenére?
2010. okt. 22. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A válasz rövid: nem. Miből gondolod, hogy ezt akarják? Nem lehet, hogy valami más ok is van, magatartás, ami miatt nem szívesen látnak benn?

A hiányzások miatt értelmetlen magántanulónak lenni, mert vagy le tudnak osztályozni, mert van elég jegyed, az tiszta sor; vagy nem, és akkor úgyis vizsgázni kell, ha magántanuló voltál, ha nem.

2010. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magatartás egyenlő a lehetetlennel,főleg az,hogy nem bírnának mivel az egész osztályba én vagyok a legcsendesebb és nekem eddig 1 beírásom vagy ilyesmi sincs.
2010. okt. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!