Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanulói jogviszony...

Magántanulói jogviszony megszüntetése lehetséges?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és több mint fél évet nem voltam bent a suliba. Viszont még tanköteles vagyok. Így is megszünthetik a tanulói jogviszonyom.
2010. márc. 2. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanköteles az 18 alatti,vagy a feletti kort jelent?Ha feletti,akkor az egész egy vicc,csak papíron vagy tanköteles év végéig,ha nem akarsz bejárni,nem kell.De nem egészen értem.Ha jól értem eddig is magántanuló voltál.Azzal mi a gond?Tudsz otthon tanulni,és tedd is,mert hidd el,az érettségi az kell,anélkül szinte semmit nem fogsz tudni csinálni.Leérettségizni azért nem olyan nehéz.Lehetőleg szakma is kéne majd utána.Komoly kapcsolatból lettél terhes,vagy kalandból?
2010. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 év alatti vagyok. Kapcsolatból lettem terhes.
2010. márc. 2. 15:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért lettem magántanuló, mert terhes vagyok.
2010. márc. 2. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazgatót kell megkérdezned, bár nem valószínű, hogy ebben a tanévben visszavesznek rendes tanulónak az osztályba.
2010. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!