Egyetemen ez, hogy van?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a munkaerőpiaci ismeretek tárgyat buktam az egyetemen. Kétségbe vagyok esve. Azt sem tudom, hogy most csúszni fogok vagy sem. És azt sem tudom, hogy ha esetleg csúszok, akkor a csúsztatott tantárgy költségeit is támogatja az állam vagy sem?


Hogy van most ez?



jan. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig épülnek rá tárgyak akkor csúszol. Egyébként meg csak az ismételt tárgyfelvételt kell kifizetni neptunon és minden megy tovább úgy, ahogy eddig.
jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Hogy buktad? Meg csak januát van, legalabb 3x leheg vizsgazni egy vizsgaidőszakban. El kellene olvasnod a Tanulmányi kalauzt.
jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

#19:18

Lehet, hogy már az aláírás sem lett meg és ezért bukta. És most nem a sütire gondolok.

De én rég jártam már egyetemre, nem tudom most hogy megy a fizetés meg tárgyfelvétel.

jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemtől függ hogy kell e fizetni az ismételt tárgyfelvételért. Van ahol mindegy hogy ösztöndíjas vagy vagy államin vagy, így is úgy is fizetni kell érte (2000 Ft körül volt előző egyetememen).

Csúszni nem valószínű hogy fogsz, főleg ha nem épül rá másik tárgy (szóval ha nem kell teljesíteni ezt a tárgyat azért hogy egy másikat felvehess).

Ha félévet csúszol, akkor is maradhatsz államin, ha teljesíted a feltételeket (egyetemtől függ).

Ha vizsgás a tárgy akkor ráadásul még lehet lehetőséged ebben a félévben javítani.

Ne ess kétségbe hanem járj utána a dolgoknak a saját egyetemed szabályzatában.

jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aláírásod van?


Ha az van amit 3# írt, és nem indul a kövi félévbe és ráépülnek tárgyak akkor csúszol.


Ha van elvileg van olyan opció, hogy kövi félévbe felveszed vizsgakurzusként és kell írni kérelmet, hogy felvehesd a ráépülőt

jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!