Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 40 évesen milyen lenne főiskol...

40 évesen milyen lenne főiskolára járni?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés. De gyerek után lassan mennék vissza dolgozni. De valami teljesen mást szeretnék csinálni mint amit addig.
jan. 11. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem fognak kinézni onnan, ha erre irányul a kérdésed.
jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

kb mint 50 évesen az olimpiára készülni

90 évesen autót vezetni

Csak nézel ki, de nem látsz

jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeten 40+-os évfolyamtársam volt. Csak elhatározás kérdése.
jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2# 😄 köszi
jan. 11. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem rosszabb, mint fiatalon.


Persze, sokan járnak még 50 évesen is, de nekik már van egy vagy több diplomájuk. Azért nulláról szerintem nem lehet olyan jó..

jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as: milyen szakon? Első diplomájuk volt ?
jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó. :) Tavaly lettem 40, most elsőéves vagyok az egyetemen, és ez az első diplomám lesz. Levelezőn, munka mellett csinálom. Igazából én azt tapasztalom, hogy bár az időm nagyságrendekkel kevesebb, mint a húszéveseknek, viszont sokkal motiváltabb vagyok náluk. Rajtam kívül egyébként mindenki fiatal a szakon, de nagyon aranyosak, értelmesek, és sosem éreztették azt, hogy kilógnék közülük.
jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: és mit tanulsz? Kötődik a jelenlegi munkádhoz?:)
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nincs semmi köze hozzá, totál más terület. :) A fiatalkori álmomat kezdtem el megvalósítani (lásd még: 'életközépi válság' 😅). Az elmúlt 20 évben azon a téren is annyit fejlődött a technológia, hogy annak a szakmának is egészen új és nagyon izgalmas területei jöttek létre, úgyhogy most valójában nagyobb is benne a potenciál, mint fiatalkoromban lett volna.
jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es: legalább privátban írd már meg, nagyon kivi vagyok, hogy melyik az az érdekes szak! :D
jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!